KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17212216
nr 1721 2216
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Krogen II, ej signerad, Föreningen för Grafisk Konst, 1937. Bildmått: 17,5x23,5, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
måndag 1 september 2025
kl 19:17:05
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell